nr 414 8178
Banjo
i väska [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
750 kr |
måndag 22 maj 2006 kl 16:00:00
Tid |
Kund |
Bud |
650 kr
550 kr
700 kr